Mechanik samochodowy

Stanowisko: Mechanik samochodowy . .
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Praca w autoryzowanym serwisie samochodowym. Naprawa i obsługa samochodów. - Wynagrodzenie: 3493,08 zł brutto (2500 zł netto). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00, 12:00-20:00 + co trzecia sobota w miesiącu. Wymagania: wykształcenie zawodowe. Doświadczenie w zawodzie. Czynne prawo jazdy kat. B. Chęć do pracy. Kontakt e-mail: serwis@autodealer.pl
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia:
  • Chęć do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie zawodowe. Doświadczenie w zawodzie. Czynne prawo jazdy kat. B.
Wynagrodzenie: 3493.08 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną