Elektromonter

Stanowisko: Elektromonter . .
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Praca na montażu instalacji elektrycznych. Praca na terenie Katowic i okolic. - Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP E do 1 kV. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-17:00) (Tel. 602-260-944) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Radomska 11, 40-757 Katowice) lub e-mail: roman_muller@wp.pl
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności elektryczne
  • Odpowiedzialność
  • Uprawnienia SEP do 1 kV "E"
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP E do 1 kV. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Wynagrodzenie: 2500.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną