Kucharz / Kucharka

Stanowisko: Kucharz / Kucharka Branża Placówki gastronomiczne pozostałe
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Przygotowanie posiłków. - Wynagrodzenie: 2500-3000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe. - Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie zawodowe gastronomiczne. Wymagane doświadczenie na stanowisku kucharza / kucharki min. 3 lata. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Kontakt wstępnie telefoniczny (Tel. 500-073-189) (8:00-16:00) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Paderewskiego 32, 40-282 Katowice).
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia:
  • Samodzielność w działaniu
  • Książeczka zdrowia Sanepid
  • Prawo jazdy kat. B
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie zawodowe gastronomiczne. Wymagane doświadczenie na stanowisku kucharza / kucharki min. 3 lata. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Wynagrodzenie: 2500.00 - 3000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną