Instalator systemów elektrotechnicznych

Stanowisko: Instalator systemów elektrotechnicznych . .
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: - Praca przy montażu, instalacji systemów zabezpieczenia mienia: telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, sieci strukturalnych, automatyki bram, kontroli dostępu i czasu pracy. Praca na terenie woj. śląskiego, głównie Katowice i okolice. - Wynagrodzenie: 2500-3000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. - Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w godzinach: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży instalatorskiej. Prawo jazdy kat. B. Uprawnienia SEP E do 1 kV będą dodatkowym atutem. Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej i zespołu. Od kandydatów oczekujemy ogólnej wiedzy elektronstalacyjnej, umiejętność obsługi urządzień i narzędzi typu: wiertarka, wkrętarka itp. Kontakt telefoniczny (533-555-180) lub e-mail: decton@decton.com.pl
Wykształcenie:
  • SZ
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności elektryczne
  • Otwartość na nowe doświadczenia zawodowe
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • Odpowiedzialność
Umiejętności i doświadczenie: Uprawnienia SEP do 1kV. Umiejętoność w posługiwaniu się narzędziami: wiertarka itp
Wynagrodzenie: 2500.00 - 3000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną