Pracownik do Działu Technicznego

Stanowisko: Pracownik do Działu Technicznego Branża Szpitalnictwo
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.: zlecaniem zgodnie z harmonogramem okresowych przeglądów urządzeń, sprzętu medycznego i technicznego oraz napraw zgodnie ze zgłoszeniami użytkowników. Przygotowywaniem zleceń i umów dla ww. oraz nadzorowaniem ich prawidłowej, terminowej realizacji. Przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do wszczęcia procedury przetargowej. Sporządzaniem wymaganych sprawozdań, raportów, rejestrów, analiz. Prowadzeniem dokumentacji zleconych napraw, przeglądów urządzeń technicznych i sprzętu medycznego. Prowadzeniem korespondencji z Wykonawcami i Użytkownikami. - Wynagrodzenie: 2400 zł/brutto (uposażenia zasadniczego + wysługa lat + premia). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe po umowach okresowych. - Praca 7 godzin 35 minut w godzinach: 7:00-14:35. Wymagane wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe). Dobra znajomość obsługi MS Office (MS Excel w szczególności). Kontakt Wstępnie telefoniczny (Tel. 32-259-16-88, 32-259-16-89, 32-259-16-61).
Wykształcenie:
  • SZ
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe).
Wynagrodzenie: 2400.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies