Spawacz

Stanowisko: Spawacz . .
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Wykonywanie spawów na rurociągach preizdowanych pod rentgen. Praca w siedzibie firmy oraz na terenie wykonywanych robót na terenie woj. śląskiego. - Wynagrodzenie: 16,00 zł/brutto/godzina + miesięczna premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na czas określony 1 roku. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00 + soboty. Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie średnie. Mile widziane min. 1 rok doświadczenia zawodowego w wykonywaniu połączeń spawanych rurociągów pod rentgen. Certyfikat TIG. Kontakt WYŁĄCZNIE osobisty (ul. Obroki 77, 40-833 Katowice) w godzinach: 8:00-10:00.
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie średnie. Mile widziane min. 1 rok doświadczenia zawodowego w wykonywaniu połączeń spawanych rurociągów pod rentgen. Certyfikat TIG.
Wynagrodzenie: 16.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz