Magazynier

Stanowisko: Magazynier . .
Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat m. Sosnowiec, gmina Sosnowiec, woj. ŚLĄSKIE
Ilość miejsc: 30
Zakres obowiązków: - Praca na magazynie, w zależności od działu praca związana z: 1. Przyjmowaniem towarów. 2. Skanowaniem towarów za pomocą skanera 3. Pakowaniem. 4. Praca na dziale zwrotów - kontrola towarów. - Kandydat zostanie przypisany do danego działu dopiero po procesie rekrutacji. - Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do miejsca pracy oraz powrót. Transport z Katowic (Plac Wolności), Sosnowca (Urząd Miasta), Będzina (Będzin - Stadion), Jaworzna (Jaworzno Byczyna). - Pracodawca zapewnia obiady w miejscu pracy za 1 zł. - Pracodawca zapewnia bezpłatną opiekę medyczną oraz bezpłatne ubezpieczenie grupowe. - Wynagrodzenie: 15 zł/brutto/godzina + 15 % premii. Praca na umowę o pracę na 3 miesiące, kolejna umowa na rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednej z trzech OPCJI: od niedzieli do środy lub od środy do soboty lub od poniedziałku do piątku z wolną środą. Praca jest wykonywana na zmianę: 4 tygodnie 6:00-16:30, a następnie 4 tygodnie: 18:30-5:00. Praca również w soboty, niedziele + dla zainteresowanych praca również w święta. W ciągu dnia pracy występuje bezpłatna przerwa obiadowa 30 minut. Pracodawca po procesie rekrutacji przypisze kandydata do jednej z trzech wymienionych opcji wybranych dni pracy: 1.) od niedzieli do środy. 2.) od środy do soboty. 3.) od poniedziałku do piątku z wolna środą. - Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przyuczanie. Wymagana gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym. Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim. Brak przeciwwskazań do dłuższego stania / chodzenia. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, ale nie jest to warunek konieczny - mogą również aplikować osoby bez uprawnień na wózki. Wymagana komunikatywna znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie. - Giełda Pracy - Spotkanie z Pracodawcą: 27.02.2018 godz. 09:00 - PUP KATOWICE, ul. Pośpiecha 14 - Sala Prac
Wykształcenie:
  • PO
Uprawnienia:
  • Chęć do pracy i nauki
  • Umiejętność pracy w zespole
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przyuczanie. Wymagana gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym. Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim. Brak przeciwwskazań do dłuższego stania / chodzenia. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, ale nie jest to warunek konieczny - mogą również aplikować osoby bez uprawnień na wózki. Wymagana komunikatywna znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie.
Wynagrodzenie: 15.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz