Maglowanie i prasowanie pościeli oraz odzieży fasonowej. Praca przy linii maglowniczej.

Stanowisko: Maglowanie i prasowanie pościeli oraz odzieży fasonowej. Praca przy linii maglowniczej. Branża Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Ilość miejsc: 7
Zakres obowiązków: - Maglowanie i prasowanie pościeli oraz odzieży fasonowej. Praca przy linii maglowniczej. - Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzina. Zlecenie wykonywane min. 40 godzin tygodniowo. Praca na umowę zlecenie na 3 lata. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-6:00 (zakład pracy od poniedziałku do piątku pracuje całodobowo) + soboty w godzinach: 9:00-17:00. Doświadczenie NIE jest wymagane.
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Chęć do pracy i nauki
Umiejętności i doświadczenie: Doświadczenie NIE jest wymagane.
Wynagrodzenie: 13.70 PLN