Pomoc telemontera

Stanowisko: Pomoc telemontera . .
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Dostarczanie i serwisowanie usług telekomunikacyjnych w technologii światłowodowej - do przyuczenia. Praca na terenie woj. śląskiego. - Wynagrodzenie: od 2500 zł/brutto + premia do 50% wynagrodzenia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 8:00-20:00 + soboty, niedziele (godziny pracy ustalone według grafiku). Wymagane wykształcenie min.zawodowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia. Kontakt wyłącznie e-mail: jacek.pawlikowski@prt.pl lub telefoniczny (tel.: 506-183-420) najwcześniej od godz. 10:00-12:00.
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia:
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie min.zawodowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia.
Wynagrodzenie: 2500.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies