Mechanik samochodowy

Stanowisko: Mechanik samochodowy . .
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: - Naprawa pojazdów samochodowych, diagnostyka. - Wynagrodzenie: od 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe - mechanik samochodowy, mile widziane średnie - mechanik samochodowy. Mile widziane doświadczenie na w.w stanowisku. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mailowy w celu przesłania CV: pracowniczy@elbud.katowice.pl. Pracodawca po rozpatrzeniu CV skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Można również kontaktować się telefonicznie w celu uzyskania dodatkowych informacji (8:00-15:00) (Tel. 32-606-56-00 w. 5660, 5662).
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie min. zawodowe - mechanik samochodowy, mile widziane średnie - mechanik samochodowy. Mile widziane doświadczenie na w.w stanowisku.
Wynagrodzenie: 2500.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną