Sprzątaczka (Osoby niepełnosprawne)

Stanowisko: Sprzątaczka (Osoby niepełnosprawne) . .
Ilość miejsc: 1 , w tym 1 dla niepełnosprawnych
Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. - Utrzymanie czystości w biurowcu i łaźni zakładu przemysłowego. Praca w Katowicach, ul. Konduktorska. -Wynagrodzenie: 2300 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca na pełny etat. Docelowo praca na stałe. - Praca w godzinach: 15:00-21:00. Wykształcenie bez znaczenia. Mile widziane doświadczenie na tym samym stanowisku. Chęć do pracy. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (tel.: 662-613-403) w godz.: 8:00-18:00.
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie bez znaczenia. Mile widziane doświadczenie na tym samym stanowisku. Chęć do pracy.
Wynagrodzenie: 2300.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną