Przedstawiciel handlowy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy Branża Pozostała sprzedaż hurtowa
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie nowych klientów. Praca w branży związanej ze sprzedażą art. dla BHP i PPOŻ. Praca na terenie woj. śląskiego. - Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto + premia uznaniowa uzależniona od wyników pracy. Praca na początek na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenie. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: katowice@supon.info
Wykształcenie:
  • SO
Uprawnienia:
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenie.
Wynagrodzenie: 2000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies