Pracownik Restauracji

Stanowisko: Pracownik Restauracji . .
Ilość miejsc: 15
Zakres obowiązków: - Obsługa klientów, sprzedaż produktów gastronomicznych, praca na kuchni. - Wynagrodzenie: 13,00-14,00 zł brutto/h. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godz.: 7;00-23:00 + soboty, niedziele - wg grafiku. Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi pracodawca). Kontakt telefoniczny (tel.: 668-488-547) w godz.: 8:00-20:00 lub e-mail: madarex2162@gmail.com
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Książeczka zdrowia wydana przez "Sanepid"
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi pracodawca).
Wynagrodzenie: 13.00 - 14.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową