Handlowiec

Stanowisko: Handlowiec Branża Sprzedaż hurtowa wyrobów włókienniczych
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie nowych Klienów w Polsce oraz na rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina). Praca w oddziale firmy w Katowicach oraz w delegacji również za granicą (Rosja, Ukraina). Sprzedaż produktów firmy. Realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży; budowanie wizerunku firmy na rynku; projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych; pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy; budowanie bazy klientów; realizowanie planów sprzedażowych; przygotowywanie ofert handlowych; prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji; uczestniczenie w imprezach, targach i konferencjach branżowych; przygotowywanie raportów z wykonywanych działań; analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej. - Wynagrodzenie: 1000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 2 lata. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%). - Praca w godzinach: 3:00-11:00. Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 4 lata (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 1 rok).
Wykształcenie:
  • SO
Języki obce: rosyjski (biegły)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Umiejętności i doświadczenie: Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 4 lata (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 1 rok).
Wynagrodzenie: 1000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną