Pracownik Restauracji

Stanowisko: Pracownik Restauracji Branża Restauracje
Ilość miejsc: 4
Zakres obowiązków: - Restauracja McDonald`s (Katowice 3) zatrudni osoby pełnoletnie na stanowisko pracownik restauracji. Obowiązki: przygotowywanie posiłków( praca na kuchni) - sprzedaż produktów ( obsługa na kasie). Oferujemy: umowę o prace - szkolenia, możliwość rozwoju i awans na wyższe stanowisko pracy w zespole. - Wynagrodzenie: 12 zł/brutto/godzina + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca wielozmianowa w godzinach: 6:00-24:00 + soboty, niedziele, święta - według grafiku. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przeszkolenie. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę). Kontakt OSOBISTY z CV w godzinach: 9:00-17:00 (al. Aleja Górnośląska 40 A, 40-511 Katowice) lub telefoniczny ( 784-612-971), lub e-mail: pl-00169mgr@pl.mcd.com
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanepidu
  • Komunikatywność
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przeszkolenie. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę).
Wynagrodzenie: 12.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz